TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

adidas Terrex Bot, Mont ve Spor Ayakkabı Modelleri | Yalı Spor

  2 ürün listeleniyor

  Dayanıklılığıyla meşhur adidas Terrex koleksiyonunda yürüyüş botlarında, arazi koşu ayakkabılarına, hafif ve rüzgar geçirmez ceketlerden sıcak tutan polar üst giyime kadar zorlu hava koşullarında size destek olacak ayakkabı ve ceket modellerini bulabilirsiniz. Zorlu doğa koşullarında konfor sağlamak için özel tasarlandı. adidas Terrex bot modelleri kış aylarında hem ofis giyiminin altına tarz kombinler oluştururken hem de soğuk havada keyifli bir yürüyüşe destek olur. 

  Kışı eğlenceli hale getirmek isteyenler kamp, kayak, hafta sonu tatilinde şehir dışı gibi birçok etkinlik planı hazırlıyor. Bu noktada dağ yürüyüşleri, kar keyfi, serin sabah koşuları için sizinle zorlu hava ve zemin şartlarını gögüsleyecek korumalı Terrex ceket ve bot modelleri ile adidas konforunuza dair her şeyi düşündü. Hareketliliğin ön planda olduğu aktivitelerde kalitesi ve sağlamlığıyla fark yaratan Terrex koşu ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. 

  Erkek, kadın ve çocuk için birçok seçeneği bulunan adidas Terrex koleksiyonunda bot, rüzgarlık, polar ceket, mont, yürüyüş ve koşu ayakkabısı modellerini bulabilirsiniz. 

  adidas Terrex Bot

  adidas Terrex erkek bot çeşitleri birçok renk ve desen alternatifine sahip. Bulunduğunuz bölge karlı ve bol yağmurlu ise ya da daha çok doğa yürüyüşleri, trekking gibi aktivitelerde kullanacaksanız bilekli bot modellerini tercih edebilirsiniz. Hareket özgürlüğünün yanı sıra rahat bir kullanım sunar. Üstün zemin tutuşu ve çamur korumasının yanı sıra reflektörlü baskıya sahip modelleri ile de dikkat çekici olmayı başarıyor. Su geçirmez özellikte olanları tercih ederek yağmurlu ve karlı havalarda ekstra korunma sağlayabilirsiniz. adidas Terrex kadın bot çeşitleri de şık tasarımları ve güçlü duruşlarıyla ön plana çıkıyor. Geniş renk skalası ve model alternatifleri outdoor giyimin en iyi tamamlayıcılarından olmayı başarıyor. 

  adidas Terrex Yürüyüş Ayakkabısı

  Erkek, kadın ve çocuk için her numara bulabileceğiniz adidas Terrex Yürüyüş Ayakkabısı modelleri gün boyu kullanımda dahi üst düzey konfor sağlar. Kadın kullanıcılar özellikle ortopedik tabanı ve korumalı yapısı dolayısıyla sıklıkla tercih etmektedir. Hamilelik süreci gibi konforun üst seviye olması gereken zamanlarda da ortopedik tabanı ve rahat giyme çıkarma özelliği ile kadınların öncelikli seçimleri arasında olmayı başarıyor.

  adidas çocuk Terrex ayakkabı modelleri enerjisi hiç bitmeyen gençlerin dinamizmine ayak uyduyor. Kalite fiyat performansında da ebeveynleri memnun etmeyi başarıyor. 

  adidas Terrex Erkek yürüyüş ayakkabı modelleri rahatına düşkün erkeklerin tercihi oluyor. Ofis giyimi altına, outdoor sporlarda, deniz kenarı ya da orman kamplarında yüksek koruma ve konforuyla geniş kullanıcı kitlesi oluşturuyor. 

  Dört mevsiminde de yağmur olabilen ülkemize adidas Terrex ayakkabı modellerini ilkbahar, yaz, sonbahar, kış farketmeksizin giyebilirsiniz. İnce astara sahip hafif yapıda olan modeller özellikle kuzeyde bol yağmur alan dönemlerde tercih edilebilir. 

  adidas Terrex Mont

  Kadın ve erkek Terrex Mont modelleri şık tasarımlarıyla unisex giyime de uygundur. Outdoor aktiveteler ve soğuk sonbahar kış ayları için yüksek korunaklı su itici özelliğe sahip hafif kumaştan üretilen Terrex mont modellerini tercih edebilirsiniz. Hafifliği hareket özgürlüğü sağlarken korumalı kumaşı zorlu hava koşullarında rahat etmenizi ağlar. Çok cepli modelleri cep telefonu, kulaklık, anahtarlık gibi eşyaları taşımanızda kolaylık ve koruma sağlar. 

  adidas Terrex Ceket

  Yüksek performanslı geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen adidas Terrex ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de ceket. İnce ve hafif tasarımı, su geçirmez özellikte kumaşıyla ön plana çıkarken şık ve dikkat çekici tasarımları üzerinize tam oturacak. adidas Terrex ceket ile hem cool hem de sıcak olmaya hazır olun. 

  Yukarıya çık