İnsan Kaynakları

Yalı Spor, Türkiye genelinde 400’ü aşan personel sayısıyla spor perakendeciliğinde lider konumdadır.

Başvuru Süreci

Spora ilgili duyuyor musunuz?

Spor perakende sektörünün lider markası Yalı Spor’da çalışmak için özgeçmişlerinizi ik@yalispor.com adresine mail olarak gönderebilir ya da Secret Cv’de (gitmek için tıklayın) yer alan açık pozisyonları takip ederek size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz!

Değerlendirme ve İşe Alım Süreci

Başvurularınız İnsan Kaynakları departmanımız tarafından doğru pozisyona doğru personel yetiştirmek amacıyla titizlikle değerlendirilir.

Pozisyona uygun bulunan adaylar mülakat yapılmak üzere merkez ofise davet edilir, pozisyonun yetkinliğine göre adaylar birden fazla görüşmeye çağrılabilir. Mülakatları başarıyla tamamlayan adayların referans araştırmaları yapıldıktan sonra işe alım gerçekleşir.

Mağaza Yönetici Adayı Seçme Programı

Yönetici Adayı Yetiştirme Programı, ihtiyaca yönelik olarak 6 ay ya da 1 yıllık periyotlarla düzenlenir. İç terfinin yanı sıra kariyer sitelerinde yer alan ilanlara başvuru yapan adaylar değerlendirilir. Pozisyona uygun adaylar en az 6 aylık eğitim sürecine dahil olurlar ve bu süre içinde birçok farklı mağazada eğitim görürler. Süreç sonunda başarılı olan adayların bir üst pozisyona ataması gerçekleştirilir.

Yukarıya çık