Hangi ürünleri iade edemiyorum?
Kullanılmış, dışarıda giyilmiş, ürün ya da orijinal kutusu zarar görmüş ve etiketi kopmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade çeki nedir ?
Yalispor.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünü/ürünleri iade etmeniz halinde üyelik panelinize geri yüklediğimiz tutardır.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kredi kartınıza/banka hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak hesabınıza yansıtılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve yalispor.com.tr'nin bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

İade için yolladığım ürünün kargo bedeli bana mı ait?
yalispor.com.tr'ye iade çeki veya iade için gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları tarafımıza aittir.

Tutar iadem neden taksit taksit yatırılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilir ancak bankanız tarafından kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.

Ürünümü değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim?
yalispor.com.tr'den satın aldığınız ürünü beğenmediyseniz/numara-beden değişikliği yapmak istiyorsanız ürün tutarını 30 gün içerisinde iade çekine çevirebilirsiniz. Üyelik panelinize yüklenen iade çekinizi istediğiniz ürünün siparişinde kullanabilirsiniz. İade çekine çevirmek istediğiniz ürününüzü Yurtiçi Kargo veya UPS Kargo aracılığıyla aşağıdaki adresimize göndermeniz yeterlidir. Yurtiçi Kargo müşteri no :152757591  UPS Kargo müşteri no: A72F58

Adres: 10006 SOKAK NO:3/A A.O.S.B Çiğli/İZMİR

Ürünümü iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim?
yalispor.com.tr'den satın aldığınız ürününüzü beğenmediğiniz takdirde ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz veya 30 gün içerisinde iade çekine çevirebilirsiniz. Sahip olduğunuz iade çekinizi bir yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürünü Yurtiçi Kargo veya UPS Kargo aracılığıyla ücretsiz müşteri numaramız ile gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri no :152757591

UPS müşteri no: A72F58

Ayrıca iade işlemlerini size yakın olan Yalı Spor, Yalı Spor Kids ve Yalı Spor Outlet mağazalarımızdan da yapabilirsiniz.

Shop mağazalarımızdan iade yapılamamaktadır. Kupon kodu ve iade çeki ile yapılan alışverişlerinizin iadesini adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Adresimiz:10006 SOKAK NO:3/A A.O.S.B Çiğli/İZMİR

Ürünümü iade için gönderdim. Şimdi ne yapmalıyım?
Ürününüz iade departmanımızda incelenir, iadeyi engelleyen herhangi bir sebep olmadığı anlaşıldıktan sonra, 5 iş günü içerisinde para iadeniz hesabınıza aktarılır.

Yukarıya çık