TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

adidas Forum Modelleri

  3 ürün listeleniyor

  adidas Forum, Jacques Chassaing’in 80’lerde basketbol oyuncularını gözlemlemesi ve hem antrenör hem de oyuncularla görüşüp geniş ar-ge çalışması yaparak tasarladığı, basketbol için özel üretilen spor ayakkabıdır. Özellikle adidas Forum Mid spor ayakkabı modelleri ayak bileğini korumaya yönelik, hareketliliği destekleyici nitelikte dizayn edilmiştir. Ayakkabının tasarımında 'çapraz ayak bileği sistemi' kullanıldı, bunun sebebi ayağın zayıf bölgesini desteklemek, bu bölgeyi sarıp koruyarak dengeleyici bir unsur elde etmek. adidas Forum 84 yılında piyasaya sürüldü ve çok ses getirdi. Jordan gibi tanınmış isimler maçlarında bu spor ayakkabıyı tercih etti. 

  adidas Forum Mid

  adidas Forum Mid erkek ve kadın modelleri ile basketbolseverler kadar günlük giyimde sneak tarzı benimseyen kişilerce oldukça fazla rağbet gördü. Bilek kısmı uzun olan bu model hareketli kişilerin öncelikli tercihleri arasında. Zamanla ikonikleşen bu modelde şok emici orta taban teknolojisi, sunduğu konfor ile fark yarattı. Hareket özlüğünü katlayan kauçuk dış tabanı sağladığı mükemmel zemin tutuşu ile de oyuncuların gözdelerinden oldu. Özellikle son yıllarda plastik atıklara son verme amacı ile geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmektedir, böylece geçmişin tasarımı gelecek nesilleri korumaya yönelik adımlar atmaktadır. 

  adidas Forum Low

  adidas Forum Low kadın spor ayakkabı bileksiz tasarımı ile enerjik duruşu desteklemekte. İkonikleşen X bantlı bilek dizaynı sokak modasının asi çocuğu diyebiliriz. Özellikle oversize giyinmeyi sevenler için geniş tişört ye da sweatshirtler ile bol kesim jean kombinlerinde muhteşem bir uyum yakalıyor. adidas Forum Low erkek spor ayakkabı ise profesyonel ya da amatör tüm basketbolcuların her saha pozisyonunda rahatça kullandığı modeller arasında. Günlük giyimde de sportif ya da kaykay stilini benimseyenlerdesiniz bu ayakkabı tam size göre.

  adidas Forum Fiyatları

  adidas Forum Fiyatları, Mid veya Low serisinden olması, yeni sezon ya da özel tasarım olmasına göre değişkenlik gösterse de kalite fiyat performansında üst seviye memnuniyet sağlaması, dayanıklılığı ve şık dizaynı ile vazgeçilmezler arasına girerek ikonikleşmiştir. Her döneme ayak uyduran adidas Forum’lar Yalı Spor’da sizi bekliyor.

  Yukarıya çık