TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Yağmurluk ve Rüzgarlık Modelleri

  2 ürün listeleniyor

  Yağmurluk modelleri su itici özelliğe sahiptir, bu sayede yağmurlu havalarda dış ortam aktivitelerinizde rahat hareket etmenize olanak sağlar. Özellikle sonbahar aylarında doğa yürüyüşü ya da kamp yapmayı sevenler için korumalı bu üst giyim ürünü oldukça fazla kullanım kolaylığı sağlar. Ağır kaşe montlara nazaran daha hafiftir ve taşıması kolaydır. Suyu iten yağmurluklar kıyafetlerinizin kuru kalmasını sağlar. Yalnız yoğun yağmurlarda az da olsa su geçirme ihtimalini unutmamak ve dikkat etmek gerekli. Şemsiye kullanmayı sevmiyorsanız önerimiz kapşonlu yağmurluk kullanmanız. Büzgülü veya düz olanları zevkinize göre seçerek soğuktan ve yağmurdan korunma sağlayabilirsiniz.

  Esen havalarda en çok tercih edilen üst giyim ürünlerinden biri de rüzgarlıktır. Esnek, nefes alan kumaşı hareket özgürlüğü sunarken geniş kesimli olanları kalın giysilerin üzerine rahatlıkla giyilebilmektedir.

  Uzun, kısa, trençkot, fermuarlı ya da bütün formda yağmurluk ve rüzgarlık alternatifleri bulunmaktadır. Kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Günlük kullanımda trençkot ya da fermuarlı yağmurluk modelleri tercih edilirken kamp ve sporda daha çok kapüşonlu, uzun ya da bütün formdaki yağmurluklar giyilmektedir. Tarzına düşkün bir o kadar da sağlığına dikkat edenler, vücuda tam oturan kısa yağmurlukları günlük kullanımda sıkça tercih etmektedir. 

  Erkek Yağmurluk 

  Sonbahar ve kış aylarında outdoor aktiviteleri seven erkekler için en kullanışlı giyim seçeneklerinden biri yağmurluktur. Su itici kumaştan ve son dönemlerde çok tarz tasarımlarda üretilmeleri şık giyimin bir parçası olmasını sağlamaktadır. Balık tutmaya giderken hem rüzgardan hem de ıslanmaktan koruyan yağmurluklar erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Günlük giyimde ya da işe giderken siyah, mavi, kırmızı modeller koyu renk pantolonlarla uyum sağladığı için daha fazla rağbet görmektedir. 

  Kadın Yağmurluk

  Akla hemen o sarı uzun işçi yağmurlukları gelmesin. Sonbahar ve kış için her türlü giyimle uyum sağlayacak, üzerinize tam oturan, kısa kadın yağmurluk modelleri ile şıklığınızdan ödün vermeden rahatlıkla yağmurdan korunabilirsiniz. Günlük ve spor giyimde adidas, Nike, Lotto ve Asics kadın yağmurluklar tercih edilirken, kampüs giyimin öncü markası yine Vans yağmurluklar oluyor. Her zevke hitap eden şık tasarımları hemen incelemelisiniz.

  Yukarıya çık