TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Tişört Modelleri

  83 ürün listeleniyor

  Tişört Modelleri

  T-shirt ya da diğer yazımıyla tişört her mevsimin vazgeçilmez giyim parçalarından biridir. Kadın, erkek, çocuk farketmeksizin herkesin en çok giydiği ürünlerin başında gelir. Günlük, koşu, egzersiz, basketbol ve futbol gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır ve bu alanlara göre kumaş türleri de değişkenlik göstermektedir. Örneğin spor yaparken sentetik, günlük giyimde pamuklu giymek daha fazla konfor sağlayacaktır. 

  Yalı Spor’da adidas, Nike, Puma, Under Armour, Asics, Vans, Skechers başta olmak üzere 20’den fazla markanın farklı kumaş türlerinde tişört modellerini bulabilirsiniz. Tişört fiyatları, markaya, tasarıma, kullanılan malzemeye, kaliteye göre farklılık göstermektedir.

  Kadın Tişört Modelleri

  Eşofman, jean pantolon, etek, tayt vb tüm alt giyimlerle renk renk çeşit çeşit tişört modellerini kombinleyebilirsiniz. Etek üstüne dar kesimli vücudu saran kadın tişörtler kullanabilir ya da bol kesimli modelleri belde düğümleyerek stilinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Basic tişört rengine uygun olarak tüm alt giyimle kombinlenebilir. Spor ve egzersiz yaparken şıklığı korumak isteyen hanımlar parlak taytlar üzerine giyebilecekleri spor tişört modellerini Yalı Spor’da bulabilir. Puma ve adidas kadın tişört modelleri sporcuların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Yine konforlu şık kesimli günlük kullanıma uygun renk renk baskılı tasarımları da inceleyebilirsiniz.

  Erkek Tişört Modelleri

  Özellikle siyah ya da beyaz tişört modelleri her alt giyimle uyum sağlamanın yanı sıra erkek giyimde gömlek içlerinde şık tarzlar oluşturmak için tercih edilebilir.. Polo yaka, bisiklet yaka, v yaka gibi birçok stilde her zevke hitab eden tasarımlar bulmanız mümkün. Nike’ın Jordan Tişört koleksiyonu basketbol sevenler tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu koleksiyondaki kırmızı siyah tişörtler her renk eşofman altı ile kombinlenebilir.  

  Spor Yaparken Giyilecek Tişörtler Nasıl Olmalı?

  Egzersiz yaparken vücut enerji ve buna bağlı olarak ısı üretir. Oldukça fazla terlendiği için teri emen kumaş türlerini tercih edebilirsiniz. Polyester ya da teri emen ve hızlı buharlaşma ile serinlik sağlayan sentetik kumaşlı tişörtler olabilir. Pamuklu tişörtler teri emecek ve ağırlık yaratacaktır. Daha hafif egzersizlerde pamuklu tercih edilebilir. Rahat hareket edebilmek için dar kesimli tişörtler giymenizi öneririz. Spor yaparken en sık tercih edilen tişört markaları Asics, Nike, adidas, Puma’dır. Kaliteli oluşları ve fiyat performans özelinde beklentileri karşılamaları bu talebi arttırmaktadır.

  Tişört Nasıl Katlanır?

  Nizamı bir dolap tasarımı için tişörtlerinizi ütülü ve aynı tarzda katlayarak yerleştirilmelisiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek tişörtlerinizi nasıl katlayacağınıza dair bilgi edinebilirsiniz.

  • Ütülediğiniz tişörtü düz bir zemine ön yüzü altta kalacak şekilde yerleştiriniz.
  • Tişörtün sağ kolunu omzundan birkaç cm’de dahil olacak şekilde sırta doğru katlayınız. Eğer tişört uzun kolluysa tam tişörtün ortasından çapraz olarak sağa tekrar katlayınız. Sonra sol kol için de aynı işlemi yapınız.
  • İki omuz için alınan payların eşitliğini kontrol ediniz. Tam ortada birleşim sağlanıyorsa alttan katlama işlemine geçebilirsiniz. 
  • Alttan yukarı doğru katlama 2 aşamalıdır, önce üçte birlik bir bölümünü alttan yukarı doğru, sonra katlı kısmı yine en alttan yakaya doğru tekrar katlayınız. Çocuk tişörtleri daha kısa olacağından bu katı teke düşürebilirsiniz.
  • Katlama işleminiz bitince tişörtü açılmayacak şekilde ters çevirerek dolabınıza yerleştirebilirsiniz.

  Yukarıya çık