TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Mayo Modelleri

  23 ürün listeleniyor

  Mayo ve Bikini Modelleri

  Yaz alışverişlerinde öncelik mayo ve bikini modellerinin. Havaların ısınmasıyla beraber deniz, havuz ve plajlar sıcaktan bunalıp serinlemeye, su sporlarıyla eğlenmeye gidenlerle doluyor. Özellikle yazlık bölgelerde akşam etkinliklerinde bile mayoya ihtiyaç olabiliyor. Her sene farklı renk ve desenlerde üretilen mayo - bikini modelleri yaz modasının önemli bir bölümünü oluşturuyor. Modayı takip eden tarzını her yerde yansıtan kadınlar bikini ve mayo modasında da kendine özen göstermekte, sezon renklerinde bikini tasarımlarını tercih etmektedir. Dünya markalarından adidas, Skechers, Sliptop, Timberland, Nike, Puma, Vans, Mad Wave gibi markaların ürettiği mayo ve bikini modellerini Yalı Spor sayfasında bulabilirsiniz. 

  Birçok doku ve kumaş çeşidi bulunan mayo ve bikini modelleri çocuk, erkek ve kadınlar için farklı kalıplarda tasarlanıyor. Kadın mayo - bikini tasarımlarında genelde alt üst aynı renk ve desene sahip bikini takımları tercih edilirken, farklı tarzını her yerde ortaya koyan kadınlar alt ve üst farklı renk ve tasarımda bikini takımları oluşturabiliyor. Bu sebeple Yalı Spor’da da tek parça halinde alışveriş yapmanız mümkün. Şort mayo ile bikini üstünü kombinleyebilir, birbirinden şık mayo tasarımlarını tercih edebilirsiniz. 

  Yüzmeyi sadece yazın yapılan bir aktivite olarak görmemek gerekir. Fit bir vücuda sahip olmak için ya da keyifli bir spor dalı olarak da 4 mevsim yüzülebilir. Havuzda da rahatlıkla kullanabileceğiniz klora dayanıklı, çabuk kuruyan, tek ya da iki parça mayo modellerini Yalı Spor sayfamızda inceleyebilirsiniz.

  Mayo Bedeni nasıl seçilmeli?

  İddialı yaz giyimlerinden olan mayo ve bikini takımlarını seçerken öncelikle belinize tam oturacak ve göğüsleri fazla daraltmayacak şekilde olan modeller tercih edebilirsiniz. Erkekler için alt kısmı, vücut hatlarını aşırı belli etmeyen şort mayolar rahat ve konforlu kullanım sağlar. Tercihe göre slip mayo modelleri de özellikle havuzlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Pantolon ve elbise bedeniniz neyse mayo bedeniniz odur. Hızlı kuruyan kumaş tercihi sağlığınız ve rahat kullanımınız açısından son derece önemlidir. 

  Mayo - Bikini kumaşı nasıl olmalı?

  Kaliteli kumaşa sahip mayoları uzun yıllar giyebilirsiniz bu sebeple alacağınız marka için yorumları okumanızı öneririz. Mayo ve bikini kumaşı, hızlı kuruma özelliğinde, klora dayanıklı, yumuşak ve esnek olmalıdır. Vücudunuzu tam sarması rahat yüzmenize imkan tanır. Dayanıklı paraşüt kumaşlardan tercih edebilirsiniz. Ayrıca yün ve sentetik kumaş karışımı da olabilir. adidas ve Skechers hem kadın hem erkekler için kaliteli mayo modelleri üretmektedir. Özellikle sporcuların tercih ettiği bu mayolar esnek ve çabuk kuruyan özelliklere sahiptir.

  Mayo ve Bikini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Mayo ve Bikini alırken bedeninize uygun tercihler yapmalısınız, bedeninizi sarması rahat yüzmenizi sağlar. Askılarının boyun ve omuz kısımlarınızı acıtmadığından emin olmalısınız. Sağlığınız ve rahat kullanım için çabuk kuruyan kumaş tercih etmelisiniz. İster sade ve klasik ister gösterişli renkli ya da taşlı olsun, önemli olan kendinize yakışanı giymeniz ve tarzınızı yansıtmanız. Kaliteli mayo tercihleriniz uzun süreli kullanım sağlayacağından bütçenize de katkı sağlayacaktır.  

  Yüzücü Mayosu Nasıl Olmalı?

  Yüzücü mayoları vücudu tam sarmalı, yüzme esnasında sıkma ya da gevşeme gibi sorunlar yaratmamalıdır. Hızlı kuruyan kumaş tercih edilmelidir. Esnek olmalı varsa askıları acıtmamalıdır. Özellikle yüzücüler arasında adidas mayo sıklıkla tercih edilmektedir. 

  Mayo ve Bikini fiyatları

  Yalı Spor’da birbirinden kaliteli ve dünyaca ünlü markaların mayolarını uygun ve indirimli fiyatlarla almanız mümkün.

  Yukarıya çık