TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Kadın Ceket Modelleri

  3 ürün listeleniyor

  Kadınlar tarafından giyim ürünlerine artan talep, alanında öncü markalar tarafından arzı ortaya koymaktadır. adidas, Nike, Puma gibi zirveyi paylaşan markalar farklı hava durumlarındaki kullanımına göre kadın ceket modelleri üretilmektedir. Kış aylarında daha çok kullanılan uzun ceketler, kadınlar için öncelikli tercihler arasında olabilmektedir. En fazla tercih edilen renkler siyah, beyaz ve kahverengi tonlarında, bunun sebebi her lt giyim ürünüyle kombinlenebilmeleri ve mont içlerinde de rahatlıkla kullanılıyor olmaları. Kadın spor ceketlerinde ise özellikle tayt üstüne kullanılanlar daha renkli tercih edilmekte. 

  Kadın Uzun Ceket 

  Bel hizasından biraz daha uzun ceketler, kış aylarında daha sıcak tutması dolayısıyla kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kayak merkezlerinde ise bir numaralı seçim haline gelen bu ceket türlerinde Columbia, The North Face, Lumberjack, adidas, Nike ve Puma gibi markalar rüzgara karşı koruyucu, su itici özellikleriyle öne çıkmayı başarıyor. 

  Kadın Nike Ceket 

  Nike kadın ceketler, kalitesiyle ve tasarımlarıyla dünyada marka bilinirliği oluşturmuş durumda. Mevsimlik ceket seçenekleriyle beraber kullanıcısının isteklerini iyi bir kalite-fiyat performansıyla karşılayabiliyor. Bu bağlamda Nike, kadın ceket modelleri için bugüne kadar geliştirdiği soğuğu koruma ve hava geçişine izin veren teknolojisiyle ön plana çıkmış durumda. 

  adidas Ceket Kadın 

  Giyim sektörünün diğer bir öncü ismi adidas, kadın ceket modellerinde şık kalıpları, renk ve desen seçenekleri ile memnuniyeti üstlere taşıyor. adidas kadın ceketleri, 3 çizgili modelleriyle beraber imzasını akıllar kazımış durumda. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan adidas’ın kadın ceketleri, kendi içerisinde sunduğu önemli opsiyonları ile beraber raflarda sahiplerini bekliyor.

  Kadın Spor Ceket

  Evrilen moda giyiminde kadın spor ceketler, sadece spor amaçlı değil aynı zamanda outfit için de kombinlenebilir bir tarza sahiptir. Günlük giyimin bir parçası haline gelmiştir. adidas, Skechers, Vans, Lumberjack, Columbia, The North Face gibi büyük markalar kışlık, yazlık, mevsimlik kadın spor ceket modelleri ile sokak giyimin merkezinde yer alıyor diyebiliriz. Özellikle büstiyer tayt kombinlerini sevenler için üzerine giyecekleri spor ceket şık tarzlar oluşturabilmekte. 

  Siyah, Beyaz, Kahverengi Kadın Ceket

  Günlük kullanım ve her kıyafetle kombinleme için alınan cekeler genelde siyah, beyaz kahverengi gibi sade renkler olurken enerjik ruhunu dışa yansıtmak isteyenler ise pembe, mor, sarı, kırmızı gibi ben burdayım diyen renkleri tercih ediyor. 

  Kışlık Kadın Ceket

  İzolasyon teknolojisi ile beraber sıcaklığı hapseden kışlık kadın ceketler, soğuk ve rüzgarlı havaları üşümeden geçirmeyi mümkün kılıyor. adidas, Skechers, Nike gibi markaların polar, kapşonlu, spor, uzun, kısa, boomber kadın ceket modelleri şıklık ve sıcaklığı bir arada sunuyor.  

  Yukarıya çık