TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Deniz Ayakkabısı Modelleri

  9 ürün listeleniyor

  Havuz ve Deniz Ayakkabısı

  Birçok insan yaz aylarını deniz ve havuz kenarlarında geçirmeyi sever. Sıcaklardan korunmak ve serinlemek için yüzmeyi seven insanların en çok kullandığı deniz ekipmanlarından biri deniz ayakkabısı oluyor. 

  Erkek ve kadın deniz ayakkabısı çeşitleri özellikle yaz tatillerinde çantaya eklenecek ürünler listesinde üst sıralarda yer alıyor. Çünkü bu ayakkabılar hem taşlı yerlerde ayaklarda kesikler oluşmasını engellerken hem de pedikürlü ayakların daha uzun süre bakımlı görünmesini sağlıyor. Konforlu bir deniz deneyimi için yüzmeye giderken mutlaka çantanızda bulundurmalısınız. Su sporları yaparken, sahil yürüyüşlerinde ve kızgın kumlarda rahat adımlar için de tercih edilebilir.

  Çocuk havuz ve deniz ayakkabısı modelleri sitemizde farklı markaların birçok tarzda seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Havuz ve deniz ayakkabısı modelleri özellikle çakıl taşı ve kayalıkların bulunduğu kıyı bölgelerinde çocuklarınızın narin ayaklarınızda oluşması muhtemel olan yara ve kesiklerden koruma sağlar. Kaymaz tabana sahip olanlar genellikle havuz için tercih edilebilir. Islak zeminde sürekli hareket halinde olan çocuklarınız için alacağınız önlemin bir parçasıdır.

  Slipstop çocuk havuz ayakkabısı modelleri, yüzme eğitimi alan öğrenciler için yaz kış tercih edilebilir. Hem kuru hem ıslak zeminde yer tutuşu sağlayan özel tabanı, hızlı kuruyan kumaşı ve kolay giyip çıkarma sağlayan tasarımı ile anne - babaların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. 

  Deniz Ayakkabısı Modelleri

  Tarzı ve model çeşitliliği anlamında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Renkli deniz ayakkabısı modelleri dışında şeffaf olan deniz ayakkabıları da yaz modasında yerini alan ürünler arasındadır. 

  Yalı Spor’da Slipstop, Arena ve adidas marka birçok deniz ayakkabısı modeli bulabilirsiniz. Taşlık ve kayalıkların yoğun olduğu yerlerde tamamı kauçuk olan modelleri, plajda ve havuz kenarında üst yüzeyi mayo kumaşından olan ve çabuk kuruyan kaydırmaz tabana sahip olanları tercih edebilirsiniz. Esnek ve yumuşak yapısıyla su sporları yaparken de rahatlıkla kullanılabilir. Slipstop çocuk deniz ayakkabıları özellikle ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  Deniz ayakkabısı nasıl olmalı?

  Deniz ayakkabıları özel ve esnek tabanları sayesinde ayaklarınızı kayalık ve kesik oluşturma ihtimali yüksek olan yüzeylerden korumalıdır. Ayak parmaklarını ve bileklerini güvende tutmalıdır. Ayrıca kaymayı önleyecek özelliklere sahip olmalıdır. Bunun dışında tüm koşullarda rahat kullanım için ayakkabılar hafif ve ayağı tam sarmalıdır. 

  Deniz ayakkabısı ne işe yarar?

  Deniz ayakkabısı sahil kenarlarında çakıl taşı, sert zeminler ve deniz içindeki kesici maddelerden sizleri korur. Deniz kenarlarında uzun süre vakit geçiren kişilerin tercih ettiği ürünlerden olan deniz ayakkabısı son derece işlevsel özelliklere sahiptir. Ayağınıza su dolmasını engeller ve sizlere rahat bir hareket kabiliyeti sağlar. Bakteri üretimi yapmaz ve kötü koku oluşturmaz. Her kullanımda yıkanmalı ve dezenfekte edilmelidir. Sitemizde kadın, erkek, çocuklar için birbirinden farklı deniz ayakkabısı modellerini inceleyebilirsiniz.

  Yukarıya çık