TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Futbol Forma Modelleri

  6 ürün listeleniyor

  Futbol

  Milattan öncedendir oynanan ve günümüzde de hala en çok sevilen ayrıca da izlenilen spor olan futbol aynı zamanda jenerasyonları birleştirir. 4 yaşındaki bir çocuk da topa vurup eğlenebilir 70 yaşındaki birisi de. Kim çıkıp da hiç futbol oynamadım ya da izlemedim diyebilir? Bundandır ki futbol artık aynı zamanda kültürel bir yer de edinmiştir. Sevdiklerinizle ister oynarken ister seyrederken geçirdiğiniz keyifli saatler futboldan ötedir. 

  Futbolu profesyonel bir şekilde oynayabilmek için belirli ekipmanlar lazımdır. Ekipmanlardan önce uygun bir saha ve oynayabileceğiniz insanlar. Futbol her ne kadar kişinin kendi başına da pratik yapabileceği bir spor gibi de dursa özellikle maçlarda olası tüm karşılamalara karşı hazırlıklı olunması için takımca antrenmanı yapılmalıdır. Birisinin karşı takımdan topu çalması, onu paslayarak diğer kişiye göndermesi, karşı takım çalamadan başkasına topun gönderilmesi ve en son o topu kaleye götürerek golün atılması… Zafere tek gidilemez.

  Takımlar ve Maçlar

  Futbol takımları hem rekabeti arttıran hem de aidiyet duygusu kazandıran oluşumlardır. İki grup maç yapsa fakat ne bir isimleri olsa ne de kullandıkları bir renk, maçı izleyenlerin alacağı verim azalırdı. Günümüzde futbol takımları insanların taraftarları olup destekleyebileceği ve bir iki renk gördüklerinde direkt anlayabilecekleri bir sistemdir. 

  Maçlar da maçın sonunda tuttuğunuz takım kaybetse de kazansa da bizi heyecanlandırır. Maçın sonucunun da önemi vardır fakat asıl önemli olan o maç sürecidir. Sonuçlar maç izlenmeden de bilinebilir fakat maçta olan bitenler atılan ve kaçırılan şutlar, kalecinin kurtarışları ya da yaşanan herhangi bir olay izlenmeden bilinemez. Ne olduğu değil nasıl olduğu da önemlidir. 

  Futbol Formaları

  Stadyumda bir maç izlenirken ne kadar yakında oturursanız oturun sahanın büyüklüğü sebebiyetiyle oyuncular çok küçük kalır. O oyuncuları tanıyabilmek ve oyunu takip edebilmek formaları sayesindedir. 

  Sadece oyuncular değil taraftarlar da formalar ile takımlarını desteklemek isterler. Galatasaraylı birini Nike GS iç formasını giyerken ya da Fenerbahçeli birini Puma FB Fsk 3rd giyerken görmek hem o futbol ruhunu hem de o aile hissiyatını bize tekrardan hissettirir. Formalar hem taraftarlar hem de oyuncular için adeta bir olmazsa olmazdır diyebiliriz. 

  Yukarıya çık