TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Çocuk Mont Modelleri

  1 ürün listeleniyor

  Soğuk kış aylarında çocuklar en kıymetlilerimiz. Çocuk mont modelleri eskiye nazaran artık daha tarz daha cool. Çocuk deyip geçmemek lazım her biri artık bir birey ve giyim stillerine önem veriyorlar bu sebeple yapacağınız seçimler çok da kolay olmayacak. Soğuk kış aylarında dışarıda çocuklarınızı sıcak tutacak öncelikli kıyafet mont. Çocuk mont seçimi yaparken hem şık hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olması gerekmekte. Her an hareketliler bu sebeple esnek kumaştan yapılmış olması hareket özgürlüğü sunacaktır. Kapşonlu çocuk mont seçenekleri ise kolay hastalanmalarına engel olup kulak ve baş bölgesi için koruma sağlayacaktır. Her renk ve zevke uygun modeller için Yalı Spor geniş ürün yelpazesiyle sizi bekliyor.

  Kız Çocuk Mont

  Kız çocuk mont modelleri hem konforlu hem sıcak hissetmesi için önemlidir. Çocuklar bir şey isterken konforundan daha çok göze hitabına bakıyor, ebeveynler ise o ürünün performansına ve kalitesine. Yalı Spor’un sizlere sunduğu ürünler, hem çocuğunuzun hem de sizin isteğini karşılıyor. Ailelerin kız çocuklarda yaşadığı en büyük sorunlardan biri tasarım çünkü sevmediklerini giymek de istemiyorlar. Renk ve stil açısından kız çocuklarınızı kalite ve fiyat performansı açısından da sizi mutlu edecek mont modelleri için adidas, Napapijri, Nike ve Puma gibi alanında dev markalarla sizi bekliyoruz..

  Kız Çocuk Mevsimlik Mont 

  Kız çocuklar için eğlenceli ve renkli giyecekler daha çok ilgi görmekte. Ebeveynlerin en çok zorlandığı konuysa kız çocuk için mevsimlik mont bulma konusu. Uygun kalınlığın bir türlü bulunamaması, bundan dolayı montun sıcak ve soğuk havaya göre terletmesi veya üşütmesi ile sonuçlanabiliyor. Oyun oynarken üstlerinden çıkarıp atmamaları için seçiminiz önemli. Birçok renk ve beden seçenekleriyle kız çocuklarınızın mevsimlik mont seçimlerini Yalı Spor’dan yapabilirsiniz.

  Erkek Çocuk Mont

  Soğuk geçen sonbahar, kış aylarında korunmak son derece önemli. Hareketliliği fazla erkek çocuklar için model açısından çeşitlilik sağlayan adidas, Nike, Puma gibi öncü markaların erkek çocuk montları soğuktan koruma, renk, rahatlık ve hareket özgürlüğü sunmaktadır. Kol, şapka ya da bel detayları farklı renkte olan erkek çocuk şişme montlar ise en çok tercih edilenler arasında.

  adidas Çocuk Mont

  adidas, 1949’dan bu yana birçok giyim ürününde zirvede yer alıyor. Giyim sektöründe yapmış olduğu teknolojik çalışmalar hala devam etmekte. Siyah, beyaz, kırmızı ve daha birçok renk seçeneği bulunan adidas çocuk montlarında uzun, kısa modeller, şişme montlar, kapşonlu, kapşonsuz birçok alternatif arasından seçim yapabilirsiniz.. 

  Nike Çocuk Mont

  Şişme montlarıyla beraber bugüne kadar mont teknolojisiyle her zaman kullanıcısını memnun eden Nike, çocuklar için de çalışmalarını sürdürüyor. Soğuk ve yağışlı günlerde yüksek verimli Nike çocuk mont modelleri sıcak tutarken sahip oldukları hafif yalıtım ve çok dayanıklı kumaş sayesinde çocuklarınızın yağışlı günlerde de dışarıda rahatlıkla gezmesini sağlar.

  Çocuk Şişme Mont

  Şişme montun en büyük özelliklerinden biri son dönemlerde moda sektöründe iyice yer edinmesi olabilir. Her türlü kıyafetle kombinlenebilen şişme montlar çocuklar için de vazgeçilmezler arasında. Sürekli gelişmekte olan erkek ve kız çocuklar için şişme montlar daha uzun süreli kullanım sağlayabilir. Çocuk şişme montlarının dolgulu yapısı soğuğu engeller. Kaliteli markalardan yapacağınız alışveriş ile hafif yağmurlarda da ıslanmalarını engellemiş olursunuz. 

  Yukarıya çık