Ayrıcalıklarımız

 

Ayrıcalıklarımız

Yalı Spor’dan aldığınız tüm ürünler markalarının garantisi altındadır. Sipariş verdiğiniz ürünler markanın orijinal kutusu ile birlikte gönderilmektedir. Yalı Spor’da hangi markaları bulabileceğinizi öğrenmek için Markalar’a tıklayabilirsiniz.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, Yalispor.com.tr’den aldığınız ürününüzü kullanmadığınız sürece 15 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak merkez adresimize göndererek iadesini talep edebilirsiniz. Ürününüzün iade sürecine uygun olup olmadığı kontrol edildikten sonra kredi kartı ya da banka hesabınıza iade işlemi yapılır. Ödemeniz, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde hesabınıza yansıtılır.

Yalispor.com.tr'den vermiş olduğunuz siparişler İnternette Güvenli Alışveriş Sertifikası SSL ile korunmaktadır. TC kimlik numarası dahil, tüm bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınır. Adres çubuğunda gördüğünüz yeşil kilit sembolü ise bu güvencenin göstergesidir.

Yalispor.com.tr’den yaptığınız alışverişiniz 150 TL’yi geçtiğinde kargo bedeli ödemezsiniz. 150 TL altında kalan siparişlerinizde ise kargo ücreti ups 10 TL Yurtiçi 10 TL olarak belirlenmiştir. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ya da e-posta bildirimlerinizi açık tutarak, Ücretsiz Kargo kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Yalispor.com.tr’den yaptığınız alışverişlerde kredi kartı / banka kartı ile ödeme olanaklarının yanı sıra Kapıda Ödeme seçeneğiniz de mevcuttur. Kapınıza gelen kargo yetkilisine sipariş tutarınızı, seçmiş olduğunuz ödeme türüne bağlı olarak, nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Tüm kapıda ödemelerde kargo firması tarafından kesilen ups 10 TL, Yurtiçi 10 TL masraf bedeli bulunmaktadır. Kapıda Kredi Kartı ile ödemelerde taksit imkanı bulunmamaktadır.

Yalispor.com.tr’den yaptığınız her alışverişinizin %3’ü size parapuan olarak aktarılır. Bu parapuanlarınızı diğer alışverişlerinizde kullanarak avantaj sağlarsınız. Süreli kampanyalardan kazanmadığınız sürece tüm parapuanlarınızın kullanım süresi her yılın sonunda sıfırlanmaktadır.

Yukarıya çık