TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Spor Çantası Modelleri

  35 ürün listeleniyor

  Spor ve sağlıklı yaşama dair ilginin yükselmesi, egzersiz, koşu vb. faaliyetlerin daha konforlu şekilde sürdürülmesi açısından spor ürünlerinde seçenekler artmaya devam ediyor. Günlük hayatınızda spora daha fazla yer açabilmek için zaman zaman materyalleri ve giysilerinizi yanınızda taşımanız gerekebilir. Eşyalarınızı kolay taşıyabilmenize olanak sunan spor çantası, farklı renk seçenekleri ve modelleriyle birçok alternatif sahiptir. İster kola ya da göğüsten çapraz takılan askılı tasarımlar, ister çoklu depolama alanlarıyla ve ayakkabılar için geniş bölmeleriyle öne çıkan spor sırt çantaları olsun, zevke ve ihtiyaca yönelik tüm spor çantalar Yalı Spor’da. 

  Spor çantası denilince akla gelen iki büyük marka Nike ve adidas. Bu markalar kullanışlı ve şık tasarımlı ürünleri ile kullanıcıların büyük çoğunluğunun öncelikli tercihi olmaktadır.

  Sportif giyimde önemli bir yere sahip olan spor sırt çantası modelleri klasik tarzlara da uyum sağlayacak şekilde kullanılabilmektedir. Spor çantası özellikle erkek sporcuların tarz yaratmak için en çok tercih ettiği aksesuarlardan biridir. Ayrıca birbirinden şık tasarımlarıyla spor kol ya da el çantası modelleri de kadın sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

  Spor Çantası Modelleri ve Fiyatları

  Yalı Spor koleksiyonlarında birbirinden farklı spor çantası modelleri bulunmaktadır. Spor çantalarını sadece spor etkinliklerinde değil, aynı zamanda günlük kullanımlarda da tercih edebilirsiniz. Spor çantası fiyatları, markasına, kalitesine, modeline göre değişkenlik göstermektedir.

  Kadın ve erkek spor çantası modelleri tasarım farklılıklarına göre farklı avantajlarıyla seçimlere yön verebilmektedir. Spor sırt çantaları elleri özgür bir şekilde kullanma avantajı sağlarken bavul tipindeki çanta modelleri daha geniş bir depolama olanağı sunmaktadır. Outdoor çanta modelleri ise daha ağır yapıya sahip olmalarıyla bilinmektedirler. Spor çantası seçerken yaptığınız sporları göz önüne almanız gerekir. Tüm kullanım çeşitlerine uygun spor çantası modelleri tasarlayan adidas ve Nike kalite - fiyat performansı en iyi olan markalardandır. 

  Jordan Çanta

  Basketbol severler için büyük anlam taşıyan Michael Jordan (Jan Jordan Alias Pack) ismiyle Nike’ın oluşturduğu Jordan koleksiyonun en çok ilgi gören parçalarından biri de Jordan Çanta. Gri, siyah ve kırmızı renklerin ağırlıklı olduğu sırt çantaları basketbolla ilgilenenler tarafından oldukça fazla ilgi görmekte.  

  Spor Çantası Nasıl Takılır?

  Spor çantası tarzları farklı olduğundan her çantanın takma şekli farklıdır. Örneğin sırt spor çantası iki omuzdan destek alınarak sırt bölgesinde taşınırken, ipli valiz şeklindeki spor çantaları biraz da havalı görünmek için tek omuzda kol üzerinde taşınmaktadır. Bir diğer alternatif ise ağırlığı dengeli dağıtmak için çapraz kullanımdır. Çapraz astığınızda çantanın boyunu dizinizden yukarıda olacak şekilde ayarlarsanız yürürken daha rahat edersiniz. Bazen spor kıyafetleriyle spora gitmeyi tercih eden kişiler için belden bağlamalı çantalar kuşak bölgesine anahtar destek sistemiyle bağlanarak taşınabilmektedir. 

  Yukarıya çık