TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Sırt Çantası Modelleri

  190 ürün listeleniyor

  Modaya yön veren aksesuarlardan biri de sırt çantası. Günlük kullandığınız cüzdan, laptop, telefon vb eşyaları ya da spora giderken giyim ve malzemelerinizi kolaylıkla taşımanızı sağlar. Her zevke hitap eden yeni sezon trendi, en güzel kombinlerinizin tamamlayıcısı birbirinden farklı kadın - erkek - çocuk spor sırt çantası modellerini hemen incelemeye başlayın. 

  Günlük ve spor sırt çantası modelleri birçok marka tarafından tasarlanarak koleksiyonumuz arasında yerini almaktadır. Çok bölmeli, tek bölmeli, renkli, siyah, beyaz, desenli ya da sade, yüzlerce farklı tarzda sırt çantası modelleri arasında beğenebileceğiniz birini mutlaka bulabilirsiniz. Sırt çantaları farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda olabilir. Seçim yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız çünkü renk, desen, boyut olarak birçok alternatife sahipsiniz. Bilgisayarını elde taşımayı sevmeyenler için de laptop boyutlarına uygun sırt çantası çeşitleri mevcuttur.

  Sırt Çantası Modelleri

  adidas, Nike, Puma, Vans, Eastpak, Skechers gibi dünyaca ünlü markaların tasarlamış olduğu kadın, erkek, çocuk ve öğrencilere uygun sırt çantası modelleri Yalı Spor mağazalarında ve e-ticaret sitesinde yer alıyor. Günlük kullanım, seyahat, bilgisayar için, okul, spor gibi birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Her yaş grubuna uygun spor sırt çantası modelleri hem üniversite hem lise okul çantası olarak da kullanılmaktadır. 

  Sırt çantası alırken dikkat etmeniz gerekenler; fermuarının düzgün çalışması, sağlam dikiş ve kayışlara sahip olması, kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmasıdır. Askılarının ayarlanabilir olması, vücudunuza uygun şekilde değiştirebileceğiniz için büyük kullanım kolaylığı sağlar. Hafif ve büyük çantalar ise kolay taşınacağından içine daha fazla malzeme ekleyebilirsiniz. Okulda, işte, sporda ya da günlük kullanım için amaca uygun tasarımlarda çantalar tercih etmelisiniz. Uzun kullanım ömrü ve aldığınız üründen maksimum verim sağlamak için bu detaylar önemlidir. 

  Sırt Çantası Fiyatları

  Sırt çantası fiyatları ürünün kullanım alanı, kalitesi, markası, üretim malzemesi gibi birçok etkene göre değişkenlik göstermektedir. Yalı Spor koleksiyonlarında her zevke ve her bütçeye uygun, kaliteli ve indirimli fiyatlarla sırt çantası bulmanız mümkün. 

  Okul Çantası Modelleri

  Öğrencilerin okul hayatında birçok araç ve gereç taşımasından ötürü geniş depolama alanlarına sahip sırt çantalarına ihtiyaçları vardır. Üniversite - lise sırt çantası modelleri birbirinden güzel ve farklı tasarımlarıyla tarzınızı yansıtmak ideal aksesuarlar. İlkokul öğrencilerimiz için okul sırt çantası modelleri de farklı renk ve desenleriyle sitemizde bulunmaktadır. Beden eğitimi derslerinde öğrencilerin taşıdığı eşofman ve diğer malzemeler için geniş bölmeleri bulunan sırt çantası modelleri oldukça kolay kullanım sağlamaktadır.

  Yukarıya çık