TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Şapka Modelleri

  120 ürün listeleniyor

  Şapka

  Şapka modada yeri farklı olan aksesuarlardan biridir. Her mevsim klasik ya da spor kıyafetlerle şık kombinler oluşturulabilir. Özellikle yaz aylarında güneşten korunmak için önü uzun, cap denilen modeller tercih edilmektedir. Hiphop ve rap giyim tarzlarında daha çok ters takılarak kullanılan şapkalar, giyim tarzında bütünlük yaratmak için kullanılan önemli aksesuarlardandır. Yalı Spor’da Goorin Bros, Nike, Jordan, Puma, Vans, adidas, New Era, Timberland, The North Face gibi birçok büyük markanın spor şapka çeşitlerini bulabilirsiniz. 

  Şapka modelleri

  Yalı Spor’da hem günlük hem spor giyimle kullanabileceğiniz, konforlu, her yaştan, her zevke hitap eden ve birçok renk seçeneğine sahip şapka modelleri mevcut. Özellikle modaya ilgi duyan genç kadın ver erkeklerin sokak modasını yansıtmalarını sağlayan spor şapka modelleri oldukça büyük ilgi görüyor. Daha çok yaz aylarında tercih edilmesinin en büyük sebebi başa güneş geçmesini engellemek ve güneş ışıklarından yüzü korumaktır. Birçok spor etkinliğinde kullanılan, önemli sporcuların tercih ettiği şapka modelleri özellikle tenis ve golf gibi sporlarda popülerliği ile biliniyor. Şapkalar başınızı birçok sakatlanma ve hastalanma durumundan koruyor. 

  Şapka nasıl yıkanır?

  Şapka daha çok yaz aylarında tercih ettiğimiz bir aksesuar olduğundan kirlenmesi en kolay giyim parçalarından biridir. Kafamızın terlemesi sonucu şapkalar kirlenmektedir. Bu yüzden düzenli olarak temizlenmesi ve yıkanması hijyenik açıdan son derece önemlidir. Şapka yıkarken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Yıkama talimatı üretici markaya ve şapkanın modeline göre değişmektedir. Üzerinde yer alan talimatlara uyarak güvenli ve sorunsuz bir şekilde temizlik sağlayabilirsiniz.

  Yukarıya çık