Yılın Trend Basketbol Ayakkabıları

 Yılın Trend Basketbol Ayakkabıları

Basketbol ayakkabıları; hıza, hareketliliğe ve sıçramaya uygun üretildikleri için özellikle bu sporu yapanlar tarafından özenle takip ediliyor. Çoğu spor markası, her sene basketbol severler için kaliteli yeni ayakkabılar üreterek ilgi çekmeyi amaçlıyor.

Bu modeller; dayanıklı özellikleriyle, şık tasarımlarıyla, yüksek kaliteleriyle incelemeye değer özelliklere sahipler.  

Nike Kyrie Flytrap II

Nike Kyrie Flytrap II basketbol ayakkabısı, dengeli yapısıyla hareketli bir oyun stiline sahip kullanıcılara hitap ediyor. Nike’ın bu hafif ağırlığa sahip modeli, özellikle ofansif ve hareketli oynayan basketbol oyuncuları için uygun. Nike Kyrie Flytrap’te, ayakkabı dilinin bir tarafı ayakkabının içine dikişle sabitlenmiş halde. Dolayısıyla ayakkabı, kullanıcının ayağına tam uyum sağlıyor. Ayakkabı, özellikle bağcık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Flytrap, bağcık etrafındaki ekstra plastik tabaka sayesinde, bozulmalara karşı dayanıklı bir form olma özelliği taşıyor.

Nike Jordan Ultra Fly 3 Low

Nike’ın artık klasikleşmiş Jordan serisinin kendine özgü basketbol ayakkabısı karşımızda. Ultra Fly 3 Low, basketbol oyuncularına tam performans için gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Zoom Air teknolojisine sahip model, hareketli oyuncuların ihtiyaç duyduğu yastıklamayı sağlıyor. Zoom Air taban, istikrarlı hareketlere hızlı tepki vermesi ile diğer yastıklama sistemleri içinde kıyaslandığında, sporcunun zemini daha iyi hissetmesini sağlıyor. Ultra Fly Low 3, aynı zamanda sentetik deriden oluşan ayak tarağı tabakasıyla savunma yapmayı kolaylaştırıyor.

Under Armour Ua Jet-Blk

Under Armour, son derece stabil özelliklere sahip basketbol ayakkabısıyla tüm kullanıcılara kaliteli bir oyun keyfi yaşatmayı amaçlıyor. Under Armour’un Ua Jet Blk modelinde, ayakkabının özellikle üst kısmında yer alan sentetik kumaş, ayağın hava almasını sağlarken aynı zamanda da oyun esnasında destekleyici bir etki kazandırıyor. Under Armour’un bu basketbol ayakkabısında yer alan basınçla kalıplanmış EVA taban teknolojisi sayesinde;ayakkabı, hareketlere tepki veriyor ve vücudu dengeliyor.

Nıke Air Versitile III

Nike, air teknolojisi ile geliştirdiği güçlü fakat esnek bir bölmeye yerleştirilmiş basınçlı havaya sahip dirençli ayakkabılarıyla, esneklik ve yaylanma kabiliyeti sunuyor. Basketbol ayakkabılarına uygulandığında bu teknoloji, tüm oyuncular için kaliteli bir deneyim sağlıyor. Nike Air Versıtıle III, air teknolojisi ile hareketli bir oyuna uyum sağlarken, aynı zamanda air sole teknolojisi sayesinde darbelere karşı yastıklama yapıyor. Nike bu modeliyle, dayanıklı bir oyun için gereken özelliklerin hepsini ayağınıza getiriyor. Aynı zamanda ayakkabının orta kısmındaki bölme, hızlı dönmelere uyum sağlarken, dairesel tutuş sayesinde de yön değiştirmelere olanak veriyor. Sonuç olarak Nike Air Versitile III dayanıklı ve hızlı oyuna uygun bir basketbol ayakkabısı arayan tüm kullanıcılara hitap ediyor.

  • Twitter
  • Facebook
Yukarıya çık